Informacja o firmie

Firma Glass-Service specjalizuje się w produkcji przekładek korkowych stosowanych przez producentów z branży szklarskiej do transportu szyb.

Dynamiczny rozwój firmy rozpoczął się w roku 2004 kiedy to dzięki wysokiej jakości produkowanych wyrobów oraz ich szerokiemu asortymentowi pozyskaliśmy zaufanie naszych Klientów. Rok 2004, to również początek naszego eksportu do krajów Europy Zachodniej, obecnie nasze produkty sprzedawane są do takich krajów jak Niemcy, Belgia, Szwecja i Francja.

Obecnie profil działalności firmy obejmuje produkcję przekładek korkowych oraz sprzedaż i doradztwo w zakresie technologii klejenia. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów z asortymentu taśm i klejów dla przemysłu. Wysoki poziom usług w tym zakresie zapewnia stały kontakt z czołowymi producentami na świecie.

Zespół Glass-service

Glass-Service jest między innymi autoryzowanym dystrybutorem takich renomowanych w branży firm jak Scapa, Cyberbond i Ambersil.

Ze swoją bogatą ofertą docieramy do szerokiego grona klientów starając się przy tym, aby podejście do każdego z naszych klientów było indywidualne. Jest to możliwe dzięki dużej uwadze jaką Glass-service przywiązuje do odpowiedniej obsługi w pełnym jej zakresie od doradztwa technicznego przy doborze produktów aż po wysoką jakość i terminowość realizowanych dostaw.

Klienci firmy Glass-Service to

  • głównie firmy z branży samochodowej, budowlanej, meblarskiej,

  • przemysłu ciężkiego oraz producenci AGD.

  • Szeroki asortyment oraz coraz większa powszechność stosowania technologii klejenia powoduje jednak, że ze swoimi produktami docieramy niemal do każdej dziedziny naszego życia.

Galeria: 
Eliza Józefacka