Praca: Inżynier Produkcji Tychy Śląskie

02 Październik 2017

W związku z rozwojem firmy, Glass-Service w Tychach poszukuje kandydatów na stanowisko Inżyniera Produkcji

Preferowany kandydat / kandydatka:

Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane profile: Mechanika, Mechatronika, Budowa Maszyn, Elektrotechnika, Automatyka)
Osoba bez doświadczenia lub z niewielkim doświadczeniem
Może być to student ostatniego roku, ale z możliwością pracy w GS na pełen etat

Obowiązki:

Optymalizacja procesu produkcji (analizowanie i proponowanie działań usprawniających)
Aktywny udział w nowych projektach i wsparcie działów produkcji i utrzymania ruchu
Identyfikowanie i analizowanie bieżących problemów z zakresu inżynierii produkcji
Proponowanie i wdrażanie rozwiązań obejmujących zmiany w procesach i narzędziach
Kontrola nad dokumentacją procesu produkcji (tworzenie standardów i instrukcji

stanowiskowych, aktualizacja i standaryzacja)

Nadzór nad maszynami, urządzeniami i narzędziami

Wymagania:

Znajomość zagadnień związanych z optymalizacją procesu (wybrane narzędzia lean manufacturing – 5S, SMED, VSM, 5Why)
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Umiejętność priorytetyzacji zadań
Dokładność, skrupulatność, rzetelność
Umiejętność współpracy w grupie oraz samodzielnego planowania pracy
Znajomość MS Office (Word, Excel), CAD (AutoCAD, Solid Edge)

Oferta:

Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
Samodzielna praca umożliwiająca realizację własnych pomysłów i rozwiązań
Praca z profesjonalistami i ciekawe wyzwania zawodowe
Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży

Atrakcyjne wynagrodzenie

CV należy przesyłać na adres mailowy: mateusz.markiton@glass-service.pl

Proszę o dodanie do CV następującej treści klauzuli o ochronie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej aplikacji, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).”